Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy javitsak az átlagomon,...

Hogy javitsak az átlagomon, ha 7 tantárgyhoz új tanárt vesznek fel?

Figyelt kérdés

Szeptemberben leszek 8-os, javitani szeretnèk az àtlagomon, dehogy csinàljam ùj tanàrokkal? A règi tanàrok jòk voltak, csak 1 nyugdijba ment, 1 meghalt, 1 felmondott?

Amelyik tantàrgyhoz ùj tanàr kell:


- Matek

- Foldrajz

- Muveszet tortenet

- Angol

- Informatika

- Technika


Kèrlek segìtsetek! Ha nem javìtok, akkor nem birok menni gimibe. Minden hasznos vàlaszt èrtèkelek!



2015. aug. 26. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Miben befolyásolják az új tanárok a javítás lehetőségét? Régi tanárokkal a javításhoz: tanulni kell. Új tanárokkal a javításhoz: tanulni kell. Nem hiszem, hogy tragédia történne így, legalább tiszta lappal indulsz neki az évnek.
2015. aug. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem az összefüggést - összesen 3 tárgyat látok, ahol esetleg egy nem megfelelően magyarázó tanár negatív irányba húzhat: matematika, angol, informatika.

A többinél csak meg kell tanulni az anyagot. (elnézést az ilyen anyagot tanító tanároktól, természetesen pl. a földrajz is fontos, de önállóan is megtanulható) szerintem.

Technikában meg vagy ügyes valaki vagy nem: fejleszteni lehet, csodát csinálni viszont csak kevesen tudnak :-)

2015. aug. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De minden tanàr màshogy tanìt! Lehet hogy a mostani tanàr ùgy elorehalad, hogy nem tudom majd kovetni! Az angolnàl 100% hogy ez lesz!
2015. aug. 26. 10:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha az osztály többi része se tud vele menni, akkor szólni kell. Ha meg csak Te nem tudsz haladni az angollal, akkor próbálj meg a neten mellé gyakorolni: nagyon jó "online angol" nylevleckék, gyakorlatok tesztek vannak.

Csak annyit kell beírnod a keresőbe, amit idézőjelbe tettem. Ne siránkozz! - cselekedj :D Bocs :-)

2.-ik vagyok.

2015. aug. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A javításhoz minden tanárnál TANULNI kell. Anélkül nem megy. Ha lemaradsz, kérhetsz segítséget a tanártól, osztálytársaidtól, esetleg egy magántanár is sokat segíthet az adott tárgyból.
2015. aug. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!