Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit szóltok ahhoz, ha egy...

Mit szóltok ahhoz, ha egy lány fiús szakmát tanul? (Pl. Villanyszerelő, szobafestő, autószerelő. )

Figyelt kérdés
2010. márc. 10. 20:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azt, hogy egy lány fiűs szakmát tanul...
2010. márc. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem dögös!:D
2010. márc. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
én most elektrotechnikai technikusnak megyek a kereskedelmis vizsgáim után.vagy szobafestőnek:)
2010. márc. 10. 20:52
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ezzel semmi baj,ha szereted amit csinálsz,akkor miért ne? Hajrá!!!:)
2010. márc. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs baj ezzel. Autószerelö lány.. hmm.. ezen megéri merengni picit.:)) Legalább népszerü leszel a munkatársaid körében!:)
2010. márc. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Persze, dögös meg minden, de kétséges, hogy munkád lesz-e ha elvégzed. Sajnos a mai társadalomban még mindig vannak tipikusan férfi szakmák, ahol nem nagyon tűrnek meg nőt. Lehetsz akármilyen ügyes, sajnos nem valószínű, hogy túl sok álláslehetőséged lesz. Sok férfiben él ez a sztereotípia, hogy azt az adott dolgot egy nő nem tudja megcsinálni. Ergó ha nem tart szakembernek, nem is fog alkalmazni. Szomorú, de ezzel mindenképpen számolj!
2010. márc. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
érettségim,eladói szakmám az meglesz,meg a nyelvvizsgám is.max majd ebben próbálkozok.majd lesz valami.bár a mai világban szinte semmilyen szakmában nem lehet érvényesülni,mert nincs munkahely sem szinte.talán külföld.
2010. márc. 11. 18:51
 8/12 anonim válasza:
Na ennyit az egyenjoguságról!!!
2010. máj. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szobafestőt hagyd ki!! Az roh*dt nehéz. Amikor lekell csiszolni 1 nap 2-3 nagyszobát meg kapargatni kell... glettelés és a festés is könnyűnek néz ki addig amíg kinek próbálod...
2010. máj. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A szobafestés az építőiparban a legkönnyebb. Ahol én tanulok ott volt már pár lány festő tanuló az évek során.

Igazából a legnehezebb benne a csiszolás de azt mindenki meg tudja csinálni, csak egy idő után fájni megfájdul a karod.

Emelni nehezet nem nagyon kel, max 20-25 kilós festékes vödröt, glettes zsákot.

A glettelés, festés nem igényel nagy erőkifejtést, elfáradni el lehet benne mint minden másban.

Ha úgy döntesz hogy festőnek mész akkor számolj azzal hogy sokszor lesz tiszta festék a kezed, van ami nem is jön le se hígítóval, se vízzel hanem majd egy idő után lekopik a bőrről.

2010. júl. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!