Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kollégista fősulisok! Hogy...

Kollégista fősulisok! Hogy spóroltok?

Figyelt kérdés
Írnátok nekem tippeket?
2015. aug. 26. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Rengeteg módja van! :D Nem rúgunk be minden nap! :D :D

Amúgy ha kaját csináltok vagy valami ilyesmi akkor célszerű ha összejöttök rá többen, és nagy adagot csináltok. Gazdaságosabb!

2015. aug. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kicsit komolyabb dolgokra gondolok.. de köszi :/
2015. aug. 26. 18:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy mire gondolsz! :D 11 éve vagyok kolis! :D Középsuli, egyetem, most másik egyetem! :D Írj privátot és ne kímélj! :D
2015. aug. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát én simán.. Hétfőnként megyek, megveszem a jegyet 1000 forintért, viszek magammal kaját 2-3 napra, a koliboltban minden nap veszek zsemlét reggelire és vacsorára, valamint felvágottat vagy kolbászt.. kb 500 forint. 2 ásványvíz kitart egy hétre, az 100 forint. A városban a boltba nem megyek be, mert akkor tudom, hogy csak költenék. Csütörtökön megyek haza, úgyhogy akkor már otthon kajálok. Így jeggyel együtt kb 2500-3000-ből kijövök a héten. Nyilván más kérdés ha te maradsz hétvégére is. Gondolom nálatok is lesznek olcsóbb menük, én 650-ért ettem menüt úgy, hogy még vacsira is elég volt.
2015. aug. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!