Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miből lenne érdemes évfolyamdo...

Leslie Smith kérdése:

Miből lenne érdemes évfolyamdolgozatot írnom jogász szakon?

Figyelt kérdés

milyen téma az, amihez van bőven szakirodalom, és érdekes is, tehát nem unom halálra magam közben.

Egyébként a Miskolci Egyetemen tanulok, ha valaki rászánja az időt, hogy segítsen fel vannak sorolva a témák a kari honlapon, de sok helyen van szabadon választott lehetőség is.

Előre is köszönöm a segítséget.



2015. aug. 27. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon meglepődtem a kérdésen, hogy ilyet kiír valaki. De igazából nem is igazán értem. Ha fel vannak sorolva a témák, akkor mi tart vissza, hogy utánanézz egy picit? Biztosan van rengeteg anyag a könyvtárban, interneten, pusztán tájékozódni kell. Másrészt attól, ha neked valami unalmas, másnak izgalmas lehet.

Mi nem tudunk helyetted témát választani, sőt még megsejteni sem tudjuk, vajon mi érdekel jobban, mivel foglalkoznál szívesen.


Egyetemi szinten úgy gondolom, elvárható a hallgatóktól annyi önállóság, hogy tudjanak egy-egy témának utánanézni, és a számukra megfelelőt kiválasztani.


Be kell menni a megfelelő tanszékre. Azért vannak az oktatók, professzorok, hogy hozzájuk fordulhatsz, érdeklődhetsz a témák felől (úgyis kell majd konzulenst választani). Ők tudják megadni a szabatos információkat, ill. a jó irányba terelni.

2015. aug. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne a saría állásfoglalása nők jogait illetően. Most aktuális is. De azért fontold meg az első válaszoló javaslatait, ha az összes témát unod mint jogászhallgató...
2015. aug. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!