Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Idén megyek először kollégiumb...

Idén megyek először kollégiumba és nem tudom hogy oldjam meg a fürdést menstruálással. Ötletek?

Figyelt kérdés
Voltam már a kollégiumunkban, és tudom hol van a szobánk. Egy 10 fős szobában leszünk, és a szobához van egy darab külön zuhanyzó, amibe időben biztos hogy nem fog mindenki sorra kerülni időben. Ezért van egy másik a folyosó végén, amit más lányok is használnak a többi szobából. Attól félek, hogy mivel nagyobbakkal vagyunk egy szobában, ők fogják használni mindig a szobánkhoz tartozó zuhanyzót. A messzebbi zuhanyzóhoz köntösben kell menni, így nem tudom hogy oldjam meg a havi bajomat, főleg, hogy az első napokban nagyon meg van. Segítsetek, mindjárt suli!

2015. aug. 27. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tampon segedelmével, de az sem elképzelhetetlen, hogy magadon hagyod a bugyit betéttel, míg be nem mész a zuhanyzóba. Ott összecsomagolod papírba (viszel magaddal) és belerakod a köntösöd zsebébe. Az újat pedig szintén a zuhanyfülkében rakod be.
2015. aug. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oo... Erre nem is gondoltam! Nagyon köszi a választ!!! :)
2015. aug. 27. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!