Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elsőéves egyetemisták? Ti...

Elsőéves egyetemisták? Ti hogy álltok a tárgyfelvétellel?

Figyelt kérdés
Én nagyon nem értek semmit, öt tárgyat már felvettem, amelyek első félévre kötelezően ajánlottak, de kettőt meg sem találtam a rendszerben, és lecsúsztam az előzetes jelentkezésről. :( Nem tudom, honnan lehetne tájékozódni a dolgokról, amit küldtek linket, ott nincs ezekről információ.
2015. aug. 29. 16:34
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Nekem minden simán ment. :) Hova jársz?
2015. aug. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ELTE.
2015. aug. 29. 16:45
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekünk azt írták, hogy augusztus 31-től van, így úgy értelmeztem, hogy akkor azzal még semmi dolgom, de én is félek, hogy mi lesz, elég bonyolultnak hangzik. xD
2015. aug. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Általában a TO elk*rja minden félévben minden egyetemen. A felsőoktatás végéig el fog kísérni.
2015. aug. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
még bele se néztem, majd a mentorokkal megcsináljuk közösen a beiratkozás napján
2015. aug. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én már voltam beiratkozni, és ott tárgyfelvételről szó sem volt.
2015. aug. 29. 17:17
 7/10 anonim ***** válasza:
23%
Csúszol kapásból 1 évet, király :O
2015. aug. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%

Semmi probléma nincs azzal, hogy lecsúsztál az előzetes jelentkezésről, gólyák nem kerülnek emiatt hátrányba.

Próbáld meg megkeresni a karod honlapján a mintatantervet, abban benne van mely tárgyakat kell felvenned.

Nektek nincs facebookos csoportotok, ahol segítséget lehet kérni?

2015. aug. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
Nálunk a TO intézi első félévben, szóval nincs semmi dolgunk.
2015. aug. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is ELTE-re megyek, de én már felvettem a tárgyaimat. Az előadásokkal nincs is gond, de ahogy látom az egyik felvett gyakorlatomról ki fogok szorulni, úgyhogy más alternatíva után kell néznem. :(
2015. aug. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!