Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt tanítóképzős hallgató...

Van itt tanítóképzős hallgató vagy volt hallgató, aki válaszolna pár kérdésemre?

Figyelt kérdés

Idén kezdek tanítóképző főiskolán levelezőn, és lenne egy pár kérdésem.

1. Mikor kell műveltségterületet/műveltségterületeket választani?

2. Ha matematikát választok, mennyire kell "elmerülni benne"? Úgy értem, hogy alapvetően humán beállítottságú vagyok, de azért az általános iskolai matek még nem okoz gondot, és szívesen tanítanám 5.-6. osztályosoknak. Józan paraszti ésszel azt gondolom, hogy ehhez nem kell egyetemi szintű matematika tudással rendelkezni, de ha mégis, akkor mást kell választanom, mert nem menne.

3. Hülye kérdésnek tűnhet, de levelezőn első alkalomra kell készülni? Szeptember közepén lesz az első konzultáció, előbb, mint a tárgyfelvételi időszak vége, szóval kicsit ködös nekem a dolog, de nem akarok úgy járni, mint Dr. Szöszi az első óráján "nem tudtam, hogy már volt leckénk".



2015. aug. 30. 11:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!