Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTE-IK gólyatábor milyen lesz?

ELTE-IK gólyatábor milyen lesz?

Figyelt kérdés

Volt ugye tavaly az ÁJK-n ez a megerőszakolós botrány és nem találtam normális infot, kajak az egész ELTÉn nem lehet alkohollal kapcsolatos és szexuális töltetű játék a gólyatáborokban? Hogyan van ez?

Aki az idein (2015-ös)volt mit látott, tényleg így van ez, vagy megy a szokásos állatság, esetleg megy, de nem annyira?



2015. aug. 31. 03:49
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem az ÁJK-s, hanem a TÓK-os gólyatáborban volt. Na valaki, aki részt vett az idein?
2015. aug. 31. 11:04
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szanaszét vannak szabályozva a GT-k (igen, a játékokban nem lehet semmi ilyesmi, a mentorok/szervezők nem kínálhatnak meg semmivel, napközben nincs töményezés), de azért jó buli volt szerintem, csak ezt elég feleslegesnek éreztem, meg kb mindenki más is. Az IK önmagában egyébként eléggé kolbászparty lesz, nem tudom ők összeálltak-e valamelyik másik karral (matekkal is ez volt a helyzet, mi a gyógypedagógiával voltunk együtt).
2016. febr. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!