Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz a 7. osztály?

Mennyire nehéz a 7. osztály?

Figyelt kérdés

2015. aug. 31. 15:54
 1/8 anonim válasza:
82%
Semennyire, lófing az egész :D Majd középiskolában kezdődik a sz@r élet..
2015. aug. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Én hatosztályos gimnáziumba mentem, a hetedik volt az első évem. Elég szar volt. Az egyik tanár már az első nap tanított, második nap jött a dolgozat, elírtam egy betűt (amúgy egy hiba nem volt az egészben) és rávágott egy akkora egyest, hogy majdnem sírógörcsöt kaptam. Én nagyon stresszeltem az új iskola miatt, rengeteget tanultam, de azért tornából sikerült hármast kapni...Bár a hetedik egyébként kicsit lazább a többi felső évnél. Itt még könnyű a fizika meg a kémia is, sőt baromi könnyű volt átlátni. Sokkal egyszerűbb volt, mint tavaly. Most voltam tizedikes, holnap megyek tizenegyedikbe. A nyolcadik lesz majd egyszerű, akkor már sokkal lazább voltam, sokszor ki sem nyitottam a könyvet és kaptam a jó jegyet. Emlékszem egyszer egy reggelen nyelvtannal kezdtünk én meg semmit nem tanultam, de az órán hallottakból összeszedtem egy négyest. A kilencedik volt a legrosszabb évem, akkor nem sokat tanultam, de összekapartam év végére egy értékelhetőbb jegyet. A tizedik jó volt, tanultam rendesen, igyekeztem, meg is lett az eredménye, elég rendesen felülmúltam a kilencediket, 3 dicséretet is kaptam. Idén előrehozott érettségit teszek, méghozzá 2 tárgyból, és eléggé kiráz a hideg, hogy őszinte legyek. :) Kitartás amúgy és ha stresszes vagy, akkor keress valami elfoglaltságot, például olvass vagy sportolj valamit. Én esténként meg hétvégén elmegyek futni, akkor kikapcsol az agyam. Egyébként ne aggódj, hamarosan lepereg az általános, a középsuli meg szintén gyorsan telik, főleg, ha van sikerélményed. Persze ehhez tanulni kell. De hát semmi sincs ingyen az életben. Kitartás! :)
2015. aug. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Részemről én egyetemig sosem voltam jó tanuló. Nem sok emlékem van a középiskolából, amit tudok azt nem onnan tudom, hanem a netről, meg könyvekből. Általános iskolában megtanultam írni, meg számolni. Ha visszamennék se nagyon csinálnám máshogy. Azt ajánlom, hogy feküdj rá az idegen nyelvekre, esetleg az IT-ra. A sportolás és zenélés és klassz ötlet. Foglald le magad valami értelmessel az egyetemig és igyekezz megtalálni azt amit később csinálni szeretnél. Táborozz sokat, most van a legtöbb szabadidőd és a legkevesebb szabadidőd. Keress valakit aki inspirál, a tanárok többsége nem egy lángelme. :) Remélem segítettem. És bocs annak aki megsértődött az előbbin, kinek nem inge ne vegye magára! ;)
2015. szept. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Selyem12 válasza:
100%
A hatodikhoz képest szerintem sokkal nehezebb.De annyira nem mint amenyire mondják csak max az évvégi jegy miatt, mert az már beleszámít a gimibe.
2015. szept. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nehéz, eddig 7-ben volt a legrosszabb az átlagom :/

most 8-ba járok

2015. szept. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
0%
EZ!
2015. szept. 4. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
60%
Attól függ...mennyi gyerek jár az adott osztályba és hány kilósak...;)
2015. szept. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Rémaripa válasza:
100%
1 el nehezebb mint a 6. volt
2015. szept. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!