Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most beiratkozzak a gyógyszeré...

Most beiratkozzak a gyógyszerészetire vagy sem?

Figyelt kérdés
Sikerült fellebbezéssel az egyik egyetem gyógyszerész képzésére bejutnom. A pontom megvan más hiba csúszott be igazából nem lényeg. Ez már a második felvételim,először a pszichológiát akartam de oda nem jutottam be és inkább dolgoztam előző évben. Most meg úgy érzem inkább orvos lennék,régen is az akartam lenni 12 éves korom óta. A bökkenő,hogy nagyon szeretnék már suliba menni és igazából az orvoslás nem érdekel hanem az elmélete szóval kutatnék stb. Remélem érthető,beiratkozzak gyógyszerésznek? Félek,hogy megbánom,de nem ragaszkodhatok a fellángolásaimhoz,ami lehet két hét múlva elmúlik. 20/L
2015. aug. 31. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj magaddal valamit. Az idő telik,te meg évente más akarsz lenni. Állj neki es csináld. Már 2. évet hagynád ki. Ha jővőre jön megint más,lassan már végeznél egy 3 éves bsc-vel valahol... ideje lenne nekivágni. Tanulhatsz egész életedben, de legyen vmi papírod, amivel dolgozni tudsz,aztán még meglátod,hova tovább. Orvosin a kutatás előtt sok gyakorlat van,évekig pelenkázhatsz embereket előtte. Ilyesmibe belegondoltál már? Az emberközpontú nagyon.
2015. aug. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm a helyrerázást! Elkezdem, érdekelni érdekel amúgyis. Aztán majd meglátjuk.
2015. aug. 31. 19:43
 3/7 Machen ***** válasza:

Szerintem kezd el a gyógyszerészetit. Valószínű, hogy megszeretsz tárgyakat, amivel szívesen foglalkoznál. Folyamatosan fejlesztenek gyógyszereke. Elmélet itt nagyon kell, kutatási szándékod itt kiélhetnék.

SOTE?POTE?SZOTE?

Hová vettek fel?

2015. aug. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem a gyógyszerészetit csak úgy lehet végig csinálni , ha szívvel-lélekkel akarod , minden akaratodra szükség lesz itt.
2015. szept. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sote, az órák elég érdekesek szinte kivétel nélkül mindegyik :)
2015. szept. 11. 19:19
 6/7 anonim ***** válasza:
lesz ez még így se :D
2015. szept. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
remélem nem iratkoztál be... fuss amíg lehet :D
2015. szept. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!