Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felnőttképzésen nyári szakmai...

Felnőttképzésen nyári szakmai gyakorlaton aláírt jelenléti ívet visszaküldik az iskolának vagy csak az intézménynek kell?

Figyelt kérdés
Letöltöttem első nyári szakmai gyakorlatom mentőápolóként egy kórházban de elfelejtettem jelenléti ívet kérni a szakoktatóknál, illetve nem tudtam, hogy ezt meg kell tennem. A gyakorlati naplóm le van pecsételve és aláírta az osztály főnővére is. A szakoktatók azonban nem hajlandóak jelenléti ívet adni mondván, azt az elején kellett volna kérnem így náluk most nincs dokumentálva hogy én ott voltam csak a naplóm van aláírva. Okozhat ez bármilyen problémát az iskolában ha leadom az aláírt naplót??

2015. szept. 1. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ők intézik...jobb helyeken.
2015. szept. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor az iskola nem lát semmit a jelenléti ívből?
2015. szept. 1. 18:29
 3/5 anonim ***** válasza:
De,a végén...illetve HA közben kimegy tőlük valaki ellenőrizni.
2015. szept. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem kezdhetem meg a 2. évemet ha nincs meg a gyakorlatom. Mi történik akkor ha nincs jelenléti ívem de van naplóm amit ledok?
2015. szept. 1. 18:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Változó, hogy melyik iskola mit kér. A jelenléti ív a "munkáltató" dokumentuma, a Foglalkozási naplóval együtt.

Ezt szokták fénymásolni a tanulók, esetleg a munkáltatótól lehet kérni igazolást a szakmai gyakorlat teljesítéséról.

2015. szept. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!