Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy legyek a tanárok kedvence?

Hogy legyek a tanárok kedvence?

Figyelt kérdés

2015. szept. 1. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy, tanulj, aztán ha akarnak megkedvelnek.
2015. szept. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
nyalj be csontig, jelentkezz minden feladatra te kis pincsikutya
2015. szept. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

Hát, ha valami felszínes csilli-villi tanárnak akarsz a kedvence lenni, akkor nyalizz stb...

Ha pedig egy komoly tanárnak, aki értékeli a tudást, akkor pedig tanulj rendesen.

2015. szept. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Engem mindig is szerettek a tanárok. Nem voltam jó tanuló (4 egész felett csak néha volt az átlagom), és nem nyaltam senkinek, sőt, inkább rebellis voltam (jó hát én sem voltam mindenkivel jóban :D). Szerintem az volt a kulcsa, hogy érettebb voltam a korosztályomnál, és mindig lehetett velem beszélgetni, órán kívül is akár. Mondjuk nekem nem is volt célom hogy direktbe kedvence legyek valakinek. Voltak tanárok, akiket nagyon tiszteltem, és volt olyan aki szart se értett az anyaghoz, de emberileg szimpatikus volt (meg persze volt olyan is, aki egyik kategóriába sem tartozott). Osztályfőnökeimmel mindig nagyon jóban voltam, valahogy kifogtam őket. Nem is nagyon voltak "szivatós" tanáraim, vagy ha mégis, akkor is lazára vettem, poénnak fogtam fel.


Én próbáltam mindig objektív maradni mindennel kapcsolatban.

2016. márc. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!