Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A felvételinél van minimum...

A felvételinél van minimum ponthatár?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy van egy olyan pont amit el kell minimum érnem? Mennyi az ideális ponthatár pl matekból? Tudom hogy iskolától függ de úgy átlagban mennyi a minimum?

2015. szept. 1. 21:29
 1/4 anonim válasza:
szia :) ebben az évben a minimum potnhatár minden iskolában 280 pont volt a 400 pontból. Minden suliban változok a ponthatárok.. 280 tol 400ig :)
2015. szept. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Annyit javítanék, hogy 500 a maximális pontszám.
2015. szept. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A felsőoktatásban :D Közoktatásban nincs ilyen. Amennyit elérsz, annyit érsz el, az alapján húznak pontot, hogy a többiek mennyit értek el. Ha mindenki 10-et, te meg 11-et, akkor te egy "jó" felvételit írtál. Ha mindenki 49-et, te pedig 42-t, akkor egy elég rosszat...
2015. szept. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
MaxCaulfield bocsi, csak én gyakorlati felvételiztem, ezért osszekevertem :)
2015. szept. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!