Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tartotok legnehezebbnek a...

Mit tartotok legnehezebbnek a középiskolában?

Figyelt kérdés
2015. szept. 2. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kémia, fizika és a matek volt a legnehezebb, ergo a reál tárgyak. Ennek az az oka, hogy mindig is humán beállítottságú voltam.

Egyetemen is a kötelező statisztikával szenvedtem a legtöbbet, ami jogon azért nagy szó. :D (És ez nem azt jelenti, hogy minden más tárgyból zseni vagyok.)

2015. szept. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A medicinlabdát.
2015. szept. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
magyar és kémia
2015. szept. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a matekkal szenvedtem kicsit, de az nem is volt mérhető ahhoz a rettegéshez, amit a testnevelés óra okozott. Nyilvános megaláztatásként éltem meg az egészet. Sajnos, olyan tanárom volt, akit nem szabadott volna iskolába engedni.
2015. szept. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Elviselni a retardáltakat.
2015. szept. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Nyelvtan és irodalom. A haszontalan dolgokat nem tudom megtanulni, egyszerűen nem marad meg az agyamban
2015. szept. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Egyértelműen a történelem... Valahogy soha nem érdekeltek olyan részletességgel az évszámok, királyok, törvényeik, mint ahogy a magyar történelmet leadták.
2015. szept. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kémia, fizika. A matekot sosem tartottam nehéznek, viszont 11. végéig utáltam, mivel a tanárunk egy ritka nagy bunkó volt, az volt a kedvenc szórakozása, hogy kihívta az embereket a táblához, és ha valamit elrontottál, porig alázott. 12.-ben új tanárt kaptunk, akkor viszont nagyon megszerettem.
2015. szept. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!