Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan "éljem túl" középiskolá...

Hogyan "éljem túl" középiskolában az első pár napot?

Figyelt kérdés
Ugye mindjárt itt az iskola és nagyon parázok, hogy mi lesz. Ti hogyan illeszkedtetek be?

2015. aug. 20. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Most leszel kilencedikes?

Egyszerű, próbálj kedves lenni mindenkivel, figyeld meg, hogy ki hogy viselkedik, aki szimpatikus, azzal próbálj kezdeményezni.

A tanárokkal is legyél tisztelettudó, mert tényleg nagyon fontos az első benyomás.

2015. aug. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
legyél nyitott, kedves, ne kelts túl nagy figyelmet,főleg a tanároknál ne, nem jó ha megjegyzik a neved elsőre.én például szeretek a háttérben maradni és a tanulásra koncentrálni, de ha te nem ilyen vagy, akkor ne hallgass rám:D
2015. aug. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Itt minden infót megtalálsz:


https://www.youtube.com/watch?v=tBobs-aWK3U

2015. aug. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Legyél nyitott, próbálj minél több emberrel beszélgetni. Én ott rontottam el egy kicsit, hogy azzal a lánnyal, akivel először beszélgettem hosszabban, gyorsan megtaláltuk a közös hangot, de onnantól állandóan egymással lógtunk, nem nyitottunk mások felé. Mi azóta is nagyon jó barátnők vagyunk, de senki mással nem lettünk jóban az osztályban.
2015. aug. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!