Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet igénybevenni az...

Hogyan lehet igénybevenni az utazási kedvezményt felvett egyetemistaként, de lejárt diákigazolvány esetén?

Figyelt kérdés

Ha a diáigzolvány lejárt, ideiglenes diákigazolványt/igazolást pedig hallgatói jogviszony esetén adnak, aminek létesítéséhez viszont az egyébként sokba kerülő utazást kell igénybe vennem...

Gondolom a felvételi papírt nemigazán fogadják el, más meg nem just így eszembe..



#utazási kedvezmény #diáigazolvány
2015. szept. 3. 21:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele... Szerencsére a héten már nem kell mennem az egyetemre, 7.-én pedig lehet plecsnit kérni. Ha szerencséd van, nem nézik a matricát (próbálj meg úgy kinézni, mint egy diák :D ), ha meg kérik, akkor mutass fel valamilyen papírt (például azt, amit Ügyfélkapun küldtek, hogy ennyi-meg-ennyi ponttal felvettek, és még nem tudsz intézni matricát, nézzék el). Persze jó lenne tudni, hogy melyik egyetemre jársz.


Amúgy, ha előző félévben volt aktív féléved (vagy most kezded az egyetemet rögtön középiskola után), akkor október 31-ig érvényes a diák (illetve az ideiglenes diák).

2015. szept. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!