Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Németországi gyakorlat?

Németországi gyakorlat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy aki volt már Németországba gyakorlaton, annak milyen tapasztalata van.

Gondolok ez alatt arra, hogy milyen bánásmódban részesültetek, gyakorlati pénzt kaptatok e, mit kellett csinálni stb ..


Köszönöm előre is a segítséget! :)



#szakmai gyakorlat #Németországi gyakorlat
2015. szept. 5. 12:28
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Az hogy mit kell csinálni az attól függ milyen területen, és milyen pozícióra jelentkezel, illetve a fogadó cégtől függ, hogy kapsz e valamennyi fizetést, vagy bármilyen féle hozzájárulást a munkádért. Bár a szakmai gyakorlatok általában fizetetlenek, mivel a fogadó cég valamilyen szinten azt vállaja, hogy "tanít" téged, így tapasztalatokat szerzel, és nem utolsó sorban jó referenciát is, főleg, ha külföldön töltöd a gyakorlatodat.

Én a Nova Experience szervezésében mentem Németországba a fél éves szakmai gyakorlatomra, nagyon ajánlom ezt az ügynökséget, végtelenül segítőkészek, végigkísérik jóformán az egész utadat, szóval amíg le nem töltöd a gyakorlatodat, rájuk végig számíthatsz, bármilyen kérdésed merül fel útközben.

Itt a weblapuk, így talán könnyebb őket megtalálni: novaexperience.net

2015. okt. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm a választ!

Engem az iskolám vinne ki, egész nyárra, az Erasmus+ által.

2015. okt. 2. 11:51
 3/3 anonim válasza:
ja, akkor ha jól értem, már meg is van a fogadó cég, akihez menni fogsz?
2015. okt. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!