Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem volt lehetőségem tanulni,...

Nem volt lehetőségem tanulni, és kaptam egy egyest, van még esélyem kijavítani ötösre év végéig?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 12-es vagyok, szeretnék továbbtanulni, mindennap szinte 3-4 órát tanulok, jogi téren akarok tanulni majd, magántanárokhoz járok külön órákra..viszont első héten írtunk történelemből és nem tudtam rá tanulni mert kificamodott a lábam és kórházban voltam..valószínűleg egyes lesz, szerintetek van még esélyem kijavítani ötösre év végéig? :( Nagyon elvagyok keseredve..és szinte depressziós vagyok..ez gáz?
2015. szept. 8. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Pár gondolat:

- ha első héten írtátok, akkor jó eséllyel az még a tavalyi anyag, amit egyébként is kellett volna tudni

- ha tényleg betegség miatt nem tudtál készülni rá, akkor próbáld meg a tanároddal megbeszélni, hátha megírhatod újra.

- a "valószínűleg egyes lesz" még nem 1-es :-)

- és igen, azt simán ki lehet még javítani, csak igyekezni kell tanulni.

- ha jogi téren akarsz továbbtanulni, akkor nagy valószínűséggel ennél sokkal, de sokkal többet kell majd tanulnod, úgyhogy húzzál bele :-)

2015. szept. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ismerős volt a neved. Hátizé, ennyi ésszel, amilyen kérdéseket kiírtál, jogra...
2015. szept. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Érdekes válaszok, de köszönöm..
2015. szept. 8. 16:59
 4/4 anonim ***** válasza:

csinálj még nyolc nicket, hülyegyerek...

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanula..

2015. szept. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!