Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van lehetőségem arra, hogy...

Van lehetőségem arra, hogy sikeresen felvételizzek romániai diákként a BME-re?

Figyelt kérdés
Idén fejeztem be a 12. osztályt illetve éretségiztem a romániai tanrendszerben. A Budapesti Műszaki Egyetem fizika szakára szeretnék felvételizni. A probléma abban rejlik, hogy matekből sikerült kihoznom egy 10-es körüli jegyet viszont épp fizikából az éretségi vizsgán nem éreztem valami jól magam s rengeteg banális dolgot is elírtam... így a jegyem nem elegendő még a maximálisan kapható töbletpontokkal sem a ponthatár feletti szinthez. Mit tehetek? Hallottam arról, hogy magyarországon, akinek hasonló problémája van, az újra éretségizhet. Itt romániában viszont az éretségi eredményen nem lehet változtatni már többé, nem lehet újra éretségizni. Megoldás az, hogy romániai diákként éretségizek Magyarországon? Lehetséges ez egyáltalán? Van még esélyem valahogy bejutni a BME-re? Hogyan?

2015. szept. 7. 16:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!