Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen kaját tudok vinni...

Milyen kaját tudok vinni suliba, ha mellette fogyókúrázom?

Figyelt kérdés
Mindenre válaszra megy a --> (y)

2015. szept. 11. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ésszel csinálod, akkor nem kérdés. A tönkölyszendvicstől kezdve dobozban salátáig, csirkemellig, gyümölcskockákig akármit. Ha ész nélkül koplalsz, akkor meg fel sem merül a kérdés, nem?
2015. szept. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
joghurt, mellé kis dobozban natúr műzli, zabkorpa kis mézzel elkeverve, ezt evés előtt összekutyulhatod, tortilla zöldségekkel, csirkehússal, abonett kenyérből szendvics, mellé sok zöldség, sonkás szendvics teljes kiőrlésű zsömlében, light sajttal és zöldségekkel, saláták
2015. szept. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én joghurtitalokat vittem hamlettel, tökre szerettem. :) Meg a mi sulinkhoz közel volt a spar, real, és ott te válogathatsz össze 500 ft-ért salátát, ami jobb, mintha a a táskádban rohasztanád a dolgokat. De persze, kivitelezhető ha valaki időmilliomos és jut ideje külön csomagolni natúr csirkemellet, salátát, öntetet, stb. Én tuti nem pakolnék ilyeneket a táskámba :') Arról nem is beszélve, hogy frissen a legjobb.
2015. szept. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! :) Nekem is ezek voltak a fejembe.
2015. szept. 13. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!