Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pannon Egyetem GTK Emberi...

Pannon Egyetem GTK Emberi erőforrások szak tantárgyainak kötelező irodalmát meg tudná valaki írni nekem?

Figyelt kérdés
Életmentő lenne! :)

2015. szept. 11. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Órákon elmondják.
2015. szept. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. De nem megyek órára sajnos mostanában. Ilyesmire gondoltam: [link]
2015. szept. 12. 12:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Melik tárgyakra gondolsz? Vagy így egyben az egész képzés tárgyainak kötelező irodalmára?
2015. szept. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Konkrétan Gazdasági jog, Üzleti kommunikáció és Európai Uniós ismeretekre. :)
2015. szept. 20. 16:42
 5/9 anonim ***** válasza:

EU: dr. Halmai Péter - Az európai integráció alapjai - ez kötelező, mert tényleg elég sok dolog ebben volt, vgy részletesebben kérte, min azt órán leadta

Jogra meg komm.-ra csak ajánlott irodalom volt

Jog: Pázmándi Kinga-Üzleti jog az új polgári törvénykönyv után

Az üzleti kom.-ra nem emlékszem, nem tudom hova írtam le. Viszont a jogot és a kommunikációt a moodle-s diákról simán meg lehet tanulni, mert azokat kérik számon amik azon voltak.

2015. szept. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon köszönöm!!! Hatalmas segítség ez most nekem! :) :) Egy jó tündér vagy!
2015. szept. 21. 09:33
 7/9 anonim válasza:
Hali! Nekem is hasznos a válasz, de kéne egy kis segítség. A Moodle-ban hol vannak az Üzleti kommunikációs diák? (Gazda Éva tartja az előadásokat)
2015. okt. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]

Ez a mostani kurzus

Nyomj rá arra hogy iratkoztasson be és akkor látni fogod. Habár elég fura, mert én tavaly jártam erre az órára és akkor fent volt az egész annál a kurzusnál (2014/15/1), de most az üres. Mondjuk hallottam olyasmit, hogy másik tanár lesz, lehet hogy azért nincs fent, mert változni, ha más tanár tartja

2015. okt. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Köszi :D

Igen, jövőhéttől más tanár lesz.

2015. okt. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!