Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Munka + esti képzés + árak?

Munka + esti képzés + árak?

Figyelt kérdés

Nem vagyok benne biztos, ezért kérdeznék párat:

1- Esti képzés szokott lenni (normál munkaidős) munkával összeegyeztethető időpontban? (mondjuk du. 5, 5:30-as kezdéssel)

2- Esti képzés ha fizetve van, kapom a diákot még akkor is, ha nem járok be?


Lehet hogy olcsóbban is ki tudnék jönni, ha felnőtt bérlet helyett diákot+tandíjat fizetnék

(+ ha még be is tudok járni/érdekelne is/teljesíteni is tudnék, akkor csak nyernék rajta)


Ti jártatok már munka mellett képzésre is? Lehet bírni, teljesíteni mindkettőben?


2015. szept. 14. 23:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Én most kezdtem el estin egy képzést (programtervező informatikus Bsc). Heti 2-3 napot vannak órák, du. 4-tól este 9-ig. Szerencsére olyan munkahelyem van, ahol rugalmas a munkaidő. Diákot kapsz, amivel az utazási kedvezmények igénybe vehetők. De ha csak fizeted, akkor pár félév után kirúgnak, akármilyen intézményről legyen szó. Amúgy meg nálunk pl. 230 ezer a tandíj (félévente), nem tudom, te hol és milyen szinten szeretnél tanulni, de azért sehol nem 2 forint. Azt sem tudom, milyen bérleten spórolnál, de pl. havi BKK bérlet 9500 teljes áron, egyébként 3450, vagyis fél év alatt kb. 36 ezret tudsz ezen spórolni.
2015. szept. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez úgy jön ki, hogy kb 30-35 km-re vagyok pesttől, így a teljesárú bérletek ~25k. Láttam olyan okj felnőttképzést, ahol egyrészt állítólag 5től vagy hétvégén lenne óra, másrészt 15k/hó.


Nem nagy összeget lehetne spórolni, és van jó szakmám is, de ha szerezhetnék még egyet úgy, hogy még olcsóbban is jönnék ki vele, akkor miért ne.

Vagy még ha nem is vizsgázok (mert munka mellett nem biztos tudnék megfelelő gyakorlati helyet találni ha kell), úgy is jól jön, ha érdekel a téma.

2015. szept. 15. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!