Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt kérhetek el egy...

Mennyi pénzt kérhetek el egy 30 oldalas,1 hónapos határidejű szakdolgozat elkészítéséért?

Figyelt kérdés
A téma a szakmámba vág, szóval az nem gond. Tudom, mindez nem szép dolog, mint ahogy azt is, hogy neki kéne megcsinálnia, tehát ilyen jellegű válaszokat inkább nem kérnék. Köszönöm.
2010. márc. 13. 16:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
1.vagyok. Itt nem arról van szó, h a kisujjából kirázza-e vagy sem. Akinek ezt írja, annak is ugyanúgy az ujjából ki kellene tudnia ráznia, de ahhoz is lusta h a saját szakdolgozatát megírja, úgyh szerintem nyugodtan lehet kérni busásabb összeget. Szerintem 1 hónap szakdolgozatra igenis kevés idő.
2010. márc. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ahol 30 oldalas egy szakdolgozat, ott nem hiszem hogy komoly szakmai dologról van szó. Na és azt sem hiszem hogy valami nagy tudományos munkáról, kísérletekről szólna.

Tehát véleményem szerint ez valami büfé szak lehet, amire 1 hónap bőven elég.

2010. márc. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mióta bolognai rendszer van, kb mindenhol 30 oldalas szakdolgozatot kérnek BA-n. MA-n szintén 30 oldal, az összesen 60, mint a régi rendszerben, ahol csak egyet kellett írni. Amúgy szerintem is olyan 30 ezer körül.
2010. márc. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
én is 30-40re gondoltam.
2010. márc. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én most írom a sajátomat. Biológia bsc, gyógyszerkutatás témakör.

50 ezer nevetségesen kevés lenne ezért. Szerintem.


Szóval ha engem kérdezel, kérj 100-at, max alkudtok még.

2010. márc. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

100.000sok

30-40.000reális

2010. márc. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!