Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosisok. Ti kb hány éves...

Orvosisok. Ti kb hány éves korotokban döntöttétek el, hogy az orvosi pálya érdekel?

Figyelt kérdés
én most vagyok 9.edikes és senki sem támogat ebben. természettudományi osztályba akartam menni, de lebeszéltek róla így most emelt nyelvi osztályba járok. lehetséges így elérnem hogy felvegyenek? és mért nem hiszi el nekem senki h tudom h mit szeretnék?

2015. szept. 19. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én már egész kicsi koromban ide készültem, van aki érettségi előtt jön rá.

Később fel tudsz venni biológia és kémia/fizika faktot, nem lesz gond ezzel, csak tanuld rendesen amikor bejönnek ezek a tantárgyak, remélem jó tanárokat kapsz közben is.

2015. szept. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gimi utolsó éve előtti nyáron, 18 évesen döntöttem el. Ó és én kéttannyelvűbe jártam, szóval az emelt nyelv nem gáz, csak legyen mellé biosz/kémia fakultáció is.
2015. szept. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is emelt nyelvibe jártam, 16-17 éves korom körül döntöttem el, hogy mit szeretnék. Ha szorgalmas vagy, akkor nem akadály, hogy nem természettudományi osztályban vagy.
2015. szept. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!