Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Rajz vagy angol? Személyes...

Rajz vagy angol? Személyes tapasztalat (Sürgős! )

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nyolcadikos lettem és választanom kellene végre hogy merre tovább. Mindenképp gimibe szeretnék menni. viszont egyszerűen nem tudok választani a kéttannyelvű angol és a rajz között. Imádok rajzoni, szinte mindig szoktam,mindig ötös voltam belőle, habár van egy kis konfliktus a rajztanár és köztem, finoman szólva utál :D . Rajta kívül eddig mindenki azt mondta szépen rajzolok. És egy időben rajzfilmeket akartam csinálni (rajzoltam-színeztem-ragasztottam-kivágtam mintákat, fel is vettem videóra, ez kb csak egy jelenet de nagyon tetszett az egész, nem is lett rossz)


Imádom az angolt is és általánosban első osztálytól kéttannyelven tanultam. Egy éve hezitálok a kettő között és még semmi. Elkezdődtek az előkészítők, de még matekon és magyaron kívül sehova nem jelentkeztem. Pedig kellene. Esetleg van valakinek személyes tapasztalata hogy melyik jobb? Fontos lenne, csütörtökig döntenem kell. (előkészítőkre jelentkezés)



2015. szept. 19. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Angol suli rajz fakt vagy tanfolyam.
2015. szept. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miskolcon van olyan? :)
2015. szept. 19. 16:25
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanebben a cipoben jartam en is. Aztan vegulis az angolt valasztottam. Neha bantam, nagyon, de most azt mondom, jol dontottem, meg tudok elni belole, nem is rosszul. Bar nem kifejezetten a nyelvvel foglalkozom, de szerves resze a munkamnak.

A rajz ettol fuggetlenul meg mindig a hobbym, le szoktam ulni, de azt hiszem a nyelvtanulassal tobbre mentem.

2015. szept. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mérlegelj, melyiket szeretnéd csinálni-

-Rajzzal rajztagozatos suliban sokat tanulsz és mellétanulhatod az angolt magántanárral, így ha akarsz akár egyetemre is mehetsz rajzi képzésre ha tényleg nagyon jó vagy és szereted azt csinálni.

- Angol tagozattal nagyon jól megtudsz tanulni angolul (bár írtad hogy eddig is kéttanos voltál szóval szerintem, már most is jól tudsz) és a rajzot ahogy írták tanfolyamra elmehetsz és hobbinak megmaradhat.

remélem segítettem! :)

2015. szept. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!