Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nyolcadikos vagyok Debrecenben...

Nyolcadikos vagyok Debrecenben és olyan középiskolát akarok, ahol szépek a lányok. Azt mondták a barátaim, hogy a Református Gimnáziumban nagyon csúnyák és ne menjek oda. Igaz ez?

Figyelt kérdés
Mehetek máshová is, de az elérhetőbb tömegközlekedéssel.

2015. szept. 26. 17:44
1 2
 1/12 supra01 ***** válasza:
80%

A barátaid elég ostobák!

1, Mindegy, hogy milyen suliba mész, mert mindenhol vannak szép lányok!

2, Csúnya lány nem is létezik, csak olyan aki esetleg neked nem tetszik!

3, Sulit ne úgy válassz, hogy hol milyen lányok vannak, hanem úgy, hogy hol tudsz a legtöbbet tanulni!

2015. szept. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%

xddd

Jó Isten gyere le!:DDDDDDD

Én is Debrecenbe tervezek,de ezen kiégtemxdddddd

14/L

Végül is nem azt kell nézni,hogy jó gimibe menj,hanem hogy jó csajok legyenek. Tök logikus:D

2015. szept. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
A lányoknak van annyi esze hogy hozzád hasonló idiótákkal szóba se álljanak, szóval mindegy hova mész.
2015. szept. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
75%

Ha túlteszem magam azon, hogy ez egy idióta kérdés, megpróbálok válaszolni.

Amilyen agyi szinten vagy (de még ha nem lennél ilyen akkor is) és figyelembe véve, hogy azok a lányok idősebbek, akik jelenleg ott tanulnak, tehát alapból nem lenne náluk esélyed. Azt meg honnan tudod, hogy jövőre meg pár év múlva milyen csajok lesznek ott?

2015. szept. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
Én azt nem értem, hogy ez miért szexualitás kategória, nem a suli wc-s kalandokat tárgyalja, de mindegy, másért vagyok itt. Az az igazság hogy nem ennek kellene a fő szempontnak lenni, de ha megnézed a GYK többi Ref. Gimivel kapcsolatos válaszát azt látod hogy a fontosabb dolgokban megbukott ez az intézmény, tehát már ez is szempont lehet. Leszögezem, ha egy rakás istennő járna ide már akkor sem érné meg ezt választanod. Elterjedt a fiúk közt az a mondás hogy a refiben a fiúk szebbek mint a lányok, hát ez általánosságban igaz is, pedig nem Parisok járnak ide, tényleg. A vicc meg az hogy őszintén egyetértett vele nem egy lány is, akik egy kicsit el tudtak vonatkoztatni attól hogy szexista e ez a kijelentés, vagy sem... Nem akarok túl sok fejtegetésbe menni azzal kapcsolatban hogy ennek mi az oka a véletlenen kívül. Talán azok a lányok akik nagyon vonzóan akarnak kinézni adnak magukra, és van is alapjuk nem azt választják hogy folyamatosan megjegyzéseket tegyenek rájuk, mint például: "kislányom édesanyád engedi hogy így nézz ki? így mehetsz a Nagyerdőre!"( ez gusztustalan utalás arra, hogy a város szélén hivatásosak szoktak állni az út mellett, egy bizonyos részen). De tényleg nem ez az ami miatt ne gyere ide! A tömegközlekedéses megjegyzésedet végképp nem értem. Lehet hogy a Kossuth, ami opció lehet kint van a fenében. Na jó, annyira nem is, mert Debrecen nem egy Budapest méretű hely, a belváros határán lévő dolgokat is el lehet akár gyalog is érni. Akkor meg, ha nem akarsz mondjuk egy Tág miatt relative sokat utazgatni(ez sem lehet annyira sok, van DKV), akkor ott a Fazék a Hatvan utcán, vagy hogy a Refihez közelebbit mondjak, az Ady. Ha meg nagyon református iskolát akarsz, akkor még mindig a Dóczy reálisabban szervezett iskola, ahol nem keserítik meg úgy az életedet dogmákkal. Persze erről is megoszlanak a vélemények, én inkább nem küldenék senkit sem Debrecenben református iskolába a biztonság kedvéért, vidékiként különösen, a dóczysok is a DRKG(refi) internátusba kell hogy járjanak. Direkt nem neveztem kolinak, szinte hetente hallom hogy mik folytak, folynak ott, embertelen.. Van alternatíva, ez a lényeg. Ne légy magad ellensége, kerüld ezt a közeget!!
2015. szept. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Előző vagyok, aki a hosszú választ írta:). Aki érzékeny volt a kérdésre(amihez hasonlók szerintem igen is sok tizenévest foglalkoztatnak!) és/vagy nem tetszik neki a válaszom körülbelüli közepében lévő tartalom, azt arra kérem ne haragudjon:), aki gondolkozik ezen a helyen mérlegelje inkább azt az idézetet amit leírtam, ilyen megjegyzések napi szinten elhangzanak, nemcsak a lányokat alázzák így meg. A tangapapucs, atléta sem tolerálható fiúknak itt Június közepén, 35! fokos, rosszul tervezett tanteremben, tetőtéri csoportszobában.. Nem mondom hogy akármiben menjünk iskolába munkába, meg hogy nem kell adni az alkalomra, de ebben az esetben tényleg egészségügyi kérdés volt a lenge öltözet, hiába a sok pályázati pénz egy panama az egész felújítás ami itt történt, használhatatlan jó része az iskolának a trehány tervezések, kivitelezések miatt.
2015. szept. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a részletes leírást :)

A Dócziban kicsit jobbak a csajok, de minden más ugyanolyan gyenge, azt mondta egy dóczis lány ismerősöm... Akkor a debreceni református iskolák kilőve?

Nekem igazából mindegy, hogy melyik gimi, mert jó tanuló vagyok, de szép lányok kellenének már, hogy legyen barátnőm :)

2015. szept. 26. 20:42
 8/12 anonim válasza:
60%
Ez a " kell szep lany hogy legyen mar baratnom" eszrevetted hogy egy nagy seg\gfej vagy? szegyen, hogy ilyet ki mersz irni en azt kivanom neked, hogy soha ne legyen baratnod mert igy allsz hozza, gusztustalan fereg vagy. nincs olyan, hogy csunya lany. Szanalom 15\L
2015. szept. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
58%
Nővérképzőben vannak szép lányok. Meg az értelmi fogyatékosok intézetében csinos fiatal ápolónők. Ha már ennyire a nők foglalkoztatnak a tanulás helyett. Inkább járj olyan suliba, ahol magasszintű oktatás folyik. Hogy legyen rendes melód jó fizetésel. Mert ha csóró leszel a kukacod is unatkozni fog. Mert most még a külső, de később már a gazdadságod is befolyásolja lesz e nőd!
2015. szept. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én igyekeztem a kisregényemben leírni, hogy milyen közhangulat van itt ezzel kapcsolatban és a kérdező igényei szerint válaszolni, hiszen ez az ő kérdése, célzottan innen akar választ, nehéz lenne ettől az érdeklődésétől eltántorítani. Nem küldtem rögtön helyére a kérdezőt(noha nekem sem tetszik ez a "csúnyázás"), elmondtam mik az igazi, személyes véleményen felüli problémák, hova lehet menni, ha már a tömegközlekedéssel is problémázott. Nagyon remélem, hogy nem az utóbbiak miatt pontoztak le, ezzel az összértékelésemet, hitelességemet is lehúzva. Ha valakinek mégis az intézménnyel kapcsolatos véleményemmel volt problémája, az legyen szíves leírni a kedves kérdezőnek, hogy miért nem igaz amit írtam és miért kellene ide jönnie! Lényeges ez, mert például a ő is amellett, hogy a "jócsajokat" keresi nagyon, iskolába is akar majd járni, meg rajta kívül is olvashatják olyanok a válaszokat, akik most akarnak továbbtanulni.

Persze ha egyszerűen a kérdéshez való más hozzáállásom és a válaszban leírt lányokkal kapcsolatos részek miatt kaptam negatív kezecskéket is, akkor tárgytalan a dolog.:)

2015. szept. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!