Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a teendő ilyenkor?

Szerintetek mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés

Idén kezdtem el az egyetemet, és sajnos útközben kiderült, hogy amit tanulok/ami leszek teljesen nem az én világom s nem illik hozzám, nem tudnék abban érvényesülni amivé válhatnék ezáltal.

A másik gond az, hogy nincs 20 éves vagyok és még nincs meg konkrétan, hogy mi az amit én TÉNYLEG szeretnék csinálni.

Mit ajánlotok? Hagyjam ott félévkor az egyetemet, dolgozzak egy félévet külföldön, gondolkodjak mi szeretnék lenni?



2015. szept. 28. 10:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Államis képzésen vagy? Ha igen, hagyd ott félévkor, vagy passziváltass egy félévet, de semmiképpen se kezdj bele a másodikba, ha nem akarod ezt végigcsinálni, mivel akkor már fizetned kell majd, ha kiiratkozol. Én a helyedben pályaválasztási tanácsadásra mennék.
2015. szept. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia igen államin vagyok. Rendben, erre a tanácsadásra el is megyek jövő héten

köszönöm.:)

2015. szept. 28. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!