Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy lehet kérvényezni új...

Hogy lehet kérvényezni új vizsgabiztost? Nem oktatót.

Figyelt kérdés

Van egy retek nagy faxrágó bajszos csávó, 3x vizsgáztam nála, 3x megbuktam. 2x autóra, az elsőnél nála, 2. ra sikerült... így 2 év után 2x nála C-re 2x meg is buktam. Ez kajak 1 seggarc, olyanokat tol hogy "ide profi sofőrök kellenek, maga meg gyakorlatlan" meg ezek de könyörgök hogy legyek gyakorlott egy rohadt teherautóra ha nincs jogsim...


Azt mondják véletlenszerű, hogy ki lesz a vizsgáztató, de én nem akarom hogy ő legyen, nem igaz hogy nincs jogom eldönteni hogy kit akarok, én tejelek nekik 200k-t sőt + 40 ezret lassan a pótvizsgákkal, hát ne .... már meg az ég hogy nekem ne legyen semmi jogom... Hol lehet fellebbezni, illetve kérvényezni?



2015. szept. 30. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Miket hibázol?
2015. szept. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

például hogy országúton nem előzöm meg az előttem haladó lassú járművet (kb 5-6 percig kell csak mögötte menni amíg be nem érünk a városba városból), én meg nem előzöm meg mert nem találom biztonságosnak, nem látom be kristálytisztán az előttem lévő utat. Autóval se nagyon előzgetek, mert azért nem egy ferrári, hát még egy 7,5 tonnással félig rakva. Szerintem pont hogy inkább legyek óvatos kezdőként mint vakmerő...


Meg egyetlen egyszer a sok 10 mellett elfelejtettem indexelni körforgóból kijövet, ezért is, anno autó vizsgán ugyan így elfelejtettem a végére véletlen, ott ezt csak megemlítették nem buktattak meg, itt meg igen. Könyörgöm, bárki hibázhat, és már 1 órája vezettem és izzadtam mint qrva a templomban mert ez a rőzsebajszos csöves minden lépésemet figyelte.


Sofőrhiány van, fiatal vagyok = naív, önköltségen csinálom a jogsit nem igénylem azt a 6000 ingyent, és így sokkal jobban szopatnak mint aki félvállról veszi és bekerül a 6000 ingyen jogsis közé.

2015. szept. 30. 22:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Pedig ha elfelejtesz indexelni, akkor minden esetben buktatnak, b kategóriánál is. Szerintem ez csak a vizsgabiztos jóindulatán múlt anno. Na de amúgy tudtommal nem lehet semmilyen beleszólásod hogy ki a vizsgabiztos...
2015. szept. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

és miért nem lehet jóindulat mindenkiben? Ettől áll fel a farka, hogy "de kemény is szigorú vagyok, profi kamionosokat fogok kitermelni haha" vagy mi a here? Én meg betenném akkor Euro truck simulatorozni és akárhányszor valamit rosszul csinál jól lábon verni 1 mosókefével mert én meg ilyen szigorú vagyok.


Szégyen ez az egész ország, akkor ne sírjanak ha sofőrhiány van, ha közbe meg a pótvizsga pénzekből mennek nyaralni

2015. szept. 30. 23:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés... De az a baj h tényleg nem nagyon lehet ezzel mit kezdeni. Ez az ország már csak ilyen. :S
2015. okt. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Forgalmi vészhelyzetben is másik felállást kérsz majd? Ott nem műxik a Ctrl+Z kombináció, kérdező. Egy esélyed lesz, nem kezdheted újból, ha rontasz.
2015. okt. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

milyen forgalmi vészhelyzet? Az hogy meg kell engem előzni? A traktor amúgy is meg kellene előzni, akkor már amúgy is előzésre vannak késztetve. Mellesleg ha mentél autópályán akkor tudhatnád hogy minden egyes kamiont meg kell előzni, mert senki sem megy az ő tempójukban. És mellesleg hiába mennék 70-el, akkor is kielőznének.


Vagy vészhelyzeti helyzet amikor nem indexelek a körforgóban? Ha bármi lenne akkor van fék az autón, ha meg olyan hogy elháríthatatlan akkor úgy is be fog következni... egyik ismerősöm nagyon jó és "profi" kamionos, de egyszer kiugrott elé egy szuzuki, azt a helyzetet a jó isten se tudta volna elhárítani. Vannak dolgok amikre hiába készülsz fel megtörténnek, és vannak amik ha meg is történnek még tehetsz ellene.


De én egyiket se követtem el, nem okoztam se veszélyt, se kárt, se olyan helyzetet. Ezek olyan banánhéjok hogy bexarok, ez csak a pénzre megy, mert valaki beszedi a pótvizsgadíjat...

2015. okt. 2. 02:44
 8/8 anonim ***** válasza:

Az igaz hogy ezek nem teljesen életveszélyes szituációk, kifelé indexelés szinte semmi, max megbüntet a rendőr ha ott van a közelben, kiszoktak állni ilyen helyekre (mondjuk ha megyek be és nem indexel, idegesít). Az előzést nem tudom, mert nem voltam ott, nyílván egy nagyon egyenes belátható szakaszon ha mész 30-al és nem előzől mikor mehetnél 80-nal akkor tényleg megkérdőjelezhető, hogy érzed-e az autót. Persze én is mikor B-t csináltam alig éreztem. Sajnos viszont a pontozás az úgy megy, hogy neki le van írva milyen kihagyás mennyi mínusz pont, ha te ezt túlléped megbuktat.

[link]

Egyébként, ezt most csak innen mondom, engem is engedtek úgy át, hogy nem engedtem el gyalogost kanyarban motorral.

2015. okt. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!