Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Utálom a hülye matekot! Ki...

Utálom a hülye matekot! Ki tudja ezeket a hülyeségeket megtanulni egyáltalán?

Figyelt kérdés

Komolyan én nagyon szívesen számolok és megoldok feladatokat,de minek kell definíciókat megtanulnom? Azt se értem mi ez a sok marhaság és van belőle vagy 30 darab. Hogyan tanuljak meg mégis 30 db ehhez hasonló definíciót: pl

: összetett függvény: f: A->B,g: C->D függvény és legyen Dg>Rf ekkor gof A->D, (gof)(x)=g(f(x)),xeDf... mi a tököm ez a hülyeség? :(((


2015. okt. 4. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Kompozíció meg szigorú kompozíció :D

Csak nem programozás módszertan? :D

2015. okt. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Erről eszembe jutott ez:

- Kérnék ötszáztíz negyed osztva 36-al gramm almát.

+ Nem értem...

- LESZAROM, NEM HIÁBA TANULTAM MEG EZEKET A SZAROKAT!!!

2015. okt. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha még programoznom kéne.. ez kérlek gyógyszerészi matek. Komoly a kérdés,milyen módon lehet ezeket megtanulni? Mert már széttépném a könyveim és a füzeteim is.
2015. okt. 4. 16:58
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
Ez csak egy szuro. Igy szurik ki a hulyeket, akik nem lehetnek gyogyszereszek.
2015. okt. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ez tök jó de attól muszáj megtanulni,mert az a félévem már aktív... aki tud valami ötletet adni,annak nagyon örülnék
2015. okt. 4. 17:05
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Olvasd el az elején a kompozíció és szigorú kompozíció részt, majd kövesd végig a példát és megérted! :)

2015. okt. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 dq ***** válasza:

Lehet hogy a tanárod elfelejtette elmondani. Ezeket egyáltalán nem kell bemagolni. Tudni kell hogy mi az, hogy összetett függvény (ezt az ember tudja kb 7-ikes korától), és, tudnod kell állításokat tenned az átala preferált nyelvezettel.

Nem azt mondom, hogy van értelme, de, megtanulni semmiképp nem kell.

2017. jan. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
A matek nem más, mint orosz nyelvű film kínai felirattal. Az egyik legfeleslegesebb és legidegesítőbb dolog a világon.
2018. júl. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

4-es a való életben egy gyógyszerésznek hol kell ilyenket alkalmaznia?

A programozásban meg biztosan tudom hogy nem kell mert, az egyik rokonom programozó és azt mondta hogy neki így egyetemen ezeket meg kellett tanulnia de hogy minek azt ő sem tudja

2022. ápr. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!