Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az egyik tanáromnak láthatólag...

Az egyik tanáromnak láthatólag baja van vele és már kezd az agyamra menni. Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy tanárom aki folyton szövegel nekem . Abból a tantárgyból jó vagyok és pl. ha írat felmérőt folyton minden szar okkal szólít meg meg ide-oda ültet át és nem tudok normálisan figyelni és ha pl. nincs elég lapom (ugye tőle kell kérni) nem ad és a végén elkezd velem kiabálni , hogy mit képzelek , hogy nem adom be a felmérőmet mikor másoktól beszedte de közben tisztán elmondtam neki azt , hogy nekem még írnom kell . Persze meg ezt félretéve folyton szekál , hogy nem vagyok olyan jó meg minden szar . Na mondom elegem van de értelmetlen lenne igazgatóságra menni mert 1.figyelembe sem veszik 2. nem dobná ki mert régisége van és csak jobban megszívnám .

2015. okt. 6. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem dobná ki, mert régisége van????
2015. okt. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Régóta tanít ott és ilyen esetben nem szokták a tanárokat eltanácsolni minden kicsi dologért . Erre mondják , hogy van " régisége" .
2015. okt. 6. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!