Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az ÁOTK melyik egyetemhez fog...

Az ÁOTK melyik egyetemhez fog csatlakozni? Esetleg egyetemmé alakul és önálló lesz?

Figyelt kérdés
Lehet-e esetleg tudni, hogy változik-e (illetve, hogyha változik akkor miben) a képzés és a költségtérítés?

2015. okt. 9. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Önálló lesz, együttműködésben a SZIE-vel, elsősorban a SZIE MKK-val.
2015. okt. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Visszaáll a régi (1952-2000) rend, Állatorvos-tudományi Egyetem lesz.

A képzés és ennek költségei nem változnak, legalábbis negatív irányban biztos nem.

Az egész Szent István Egyetem arról szólt, hogy az idegen nyelvű fizetős állatorvosképzés bevételeivel (évi több százmillió Ft) életben tartsák a döglődő egyetemeket, karokat, ennek lesz most vége.

2015. okt. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Most önálló lesz, de szerintem ez is csak átmeneti állapot.


A jövő nyilvánvalóan a többkarú, nagy szak- és kurzuskínálatú, többfelé ágazó képzési rendszerű universitásoké, nem a kis elfőiskolásodó szakegyetemeké.


Ez a kormányzat most forgácsol: testnevelési egyetem (Semmelweisből), állatorvosi egyetem (SZIE-ből), közgazdasági egyetem (Corvinusból). Majd jön egy másik, az meg összevon.


A kis egyetemek rugalmatlanok, és sérülékenyek, ameddig jól megy az a üzleti konstrukció amit éppen csinálnak addig működőképes, utána meg az özönvíz.

2015. okt. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tehát akkor valószínűleg semmi sem változik, sem a képzést sem a tandíjakat illetően? Köszönöm az eddigi válaszokat!
2015. okt. 12. 13:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemben semmi sem változik ami a képzést és a díjakat illeti.
2015. okt. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!