Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezzel mi volt a gond?

Szerintetek ezzel mi volt a gond?

Figyelt kérdés

Idén kezdtem egy nívós gimiben és egyik órán azt a feladatot kaptuk,hogy írjunk fogalmazást arról,hogy ki a példaképünk és indokoljuk is!


A stréberek persze híres politikusokat,sportolókat és művészeket írtak,de én és egy másik srác nem.

A srác Hitlert írta,bár oké,ez szerintem is meredek manapság idehaza,mert sok az izraelita. Én Dan Bilzerian-t írtam. Erre a tanár egyest ad mindkettőnknek és felszólít,hogy írjuk újra.


Ilyenkor mit lehet tenni? Van erre valami jogorvoslat? Apám azt mondta bemegy hétfőn és rákérdez a dologra,de szerintetek mégis mi alapján kaptam egyest????



2015. okt. 10. 12:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a legnagyobb baj az volt, hogy olyan személyt választottál, aki nem érdemes arra, hogy példaképnek tekintsék.

-Jó, de nem kiemelkedő póker játékos, ilyenből rengeteg van.

-Lényegében az öröksége miatt tart ott ahol.

-Azzal tölti mindennapjait, hogy prostikkal szórakozik és lövöldözik.


Ennek fényében nem tartom egyszerűnek megindokolni, miért ő valakinek a példaképe.

2015. okt. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hitler példaképnek? Gratulálok... ennél csak az a rosszabb, ha valakinek bajnai vagy Gyurcsány a példaképe... -.-"
2015. okt. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!