Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális már az első néhány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális már az első néhány találka valamelyikén szóba hozni a gyerekeket, hogy ki hogy áll ezzel? Hogy ne legyen gond később.

Figyelt kérdés
Nyilván egyrészt nem szuper komolyan megközelítve a témát, másrészt nem is úgy kérdezve hogy "Te mikor akarsz gyereket velem?". Csak úgy általánosságban beszélve a témáról, hogy mondjuk a másik hány gyereket képzel el (valami más témából átvezetve) és hogy kb. hány éves korában.
2015. szept. 4. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom van akinél ez sürgető kérdés, életkora vagy más egyéb miatt, jobb az ilyesmit mielőbb tisztázni ha felmerül rá az igény bármelyik részről. Minek vesztegessék egymás idejét.
2015. szept. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
22 éves srác vagyok, szóval nem mondanám hogy a korom miatt vagy más miatt időszerű. Még 5-8 évig nem tudom elképzelni hogy apa legyek. Úgy átalánosságban kérdezem.
2015. szept. 4. 19:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Beszélgetni bármiről lehet, ami mind a 2 félnek tetszik.
2015. szept. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kötetlen beszélgetés keretén belül szerintem meg lehet beszélni már a legelején, ki hány gyereket szeretne, és mikor, de ne kezdjünk el tervezgetni az első héten, mert akkor menekülök.
2015. szept. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, ez fontos kérdés a jövőre nézve. Ugyanúgy fontos az is, ha az egyik fél külföldön szeretne letelepedni, egyáltalán nem szeretne házasodni, vagy hasonlók. Az első randik alkalmával (ha nem tinikről van szó) nem baj, ha elhangzik, hogy az illető gyerekekkel képzeli-e el a távoli jövőjét, vagy egyáltalán nem szeretne vállalni. Ebben a kérdésben nincs kompromisszum, ha nem egyezik a két fél felfogása, felesleges tovább ismerkedni.
2015. szept. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt akkor kell tisztázni, ha valamelyik félnek az "átlagtól eltérő" elképzelései vannak. Az szerintem teljesen "normális" hogy nem egy-két éven belül, húszas éveid elején tervezel gyereket, tehát ezt nem kell szerintem külön hangsúlyozni. Ha mondjuk egyáltalán nem akarsz, azt jó tisztázni már a legelején, mielőtt még bármi kialakul. De itt ugye nem erről van szó....
2015. szept. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!