Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A problémám az hogy tavaly...

A problémám az hogy tavaly tök jól tanultam 4.5 felett volt az átlagom idén is tanulok ugyanannyit mint tavaly mégis 3-as dogáim vannak. Mit csináljak? Nem szeretnék idén 3-as lenni semmiből sem.

Figyelt kérdés

2015. okt. 18. 08:00
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Tanulj többet.
2015. okt. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt tudom mondani, hogy tanulj.

Tavaly nekem is jó jegyeim voltak, félévkor 4,7-re év végén pedig 4,5 körül álltam (nem emlékszem pontosan), erre idén már van két egyesem is... Elég rosszul indítottam az évet pedig egyáltalán nem állt szándékomban:) de sajnos így sikerült. Tanulni tanultam most is, csak összejöttek a dolgok, beteg is voltam és ezek picit bezavartak, de megpróbálom javítani őket. Mást úgysem tudok csinálni, nagyon bánom meg mérges vagyok mert nem így akartam volna, de utólag már úgysem tudom ezt megváltoztatni.

Lehet, hogy most pont olyan tananyag volt, ami annyira nem a te világod vagy nehezebb volt vagy csak szimplán te is kicsit rossz passzban vagy. Egy-két hármast gond nélkül ki tudsz javítani év végére.

2015. okt. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hanyadikos vagy?
2015. okt. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
10
2015. okt. 19. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!