Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bérügyintézői tanfolyamot el...

Bérügyintézői tanfolyamot el lehet végezni távoktatással? (E-learning) Tudtok olyan iskolát, ahol távoktatással is lehet?

Figyelt kérdés
2015. okt. 20. 14:01
 1/1 anonim ***** válasza:
EFEB-et tudom ajánlani, ha távoktatásban szeretnéd csinálni tanulnod is kell, ne úgy menj vizsgázni, hogy majd átengednek. Én vizsgázni voltam ott (írásbeli,szóbeli) és bizony voltak ott olyanok, akik távoktatásban részesültek és színvonaltalanul produkáltak. Nekem az egyik legpozitívabb benyomásom mégis az EFEB-bel van (voltam máshol is), korrekt vizsgáztatás, profi szervezés (késtem a vizsgáról dugó miatt, félve telefonáltam fel őket,mire megnyugtattak, hogy semmi gond akkor vizsgázok, amikor odaérek), jófej tanárok, egyszóval tényleg le a kalappal. Iskolával ilyen pozitív élményem kevéssel adatott meg.
2015. okt. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!