Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hallottatok az Oláh György...

Hallottatok az Oláh György versenyről? Mit tudtok róla?

Figyelt kérdés
Facebookon láttam a hirdetésüket, meg hogy kitolták a regisztrációt... Valakinek vannak tapasztalatai ezzel kapcsolatban? Mennyire könnyű/nehéz, milyen nehéz továbbjutni, milyen a döntő, stb.? :)

2015. okt. 25. 13:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Én tavaly döntős voltam, nekem eléggé középkategóriás ez a verseny. Levelező fordulók szerintem megoldhatóak, bár volt pár olyan gondolatkísérlet, amin nagyon felidegesítheti magát az ember, a számolások viszont nem nehezek. Továbbjutni nem nehéz ha kellő időt áldozol rá, bár szerintem ezzel nem mondok semmi újat :) A döntőn volt pár szervezési nehézség, és az én ízlésemnek kicsit sok volt a számolás; a programok állítólag jók voltak, bár én nem maradtam, mert pesti vagyok. Az írásbelit viszont egy nagyon szellős teremben írtuk, ezért meg is fáztam rendesen, a szóbelin nem voltam ott, úgyhogy erről nincsenek tapasztalataim.

Szóval alapvetően nem rossz verseny, de vannak jobbak is (Curie, stb.).

2015. okt. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!