Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hallottatok valamit az orvosi...

Hallottatok valamit az orvosi egyetemek ponthatárának alakulásáról? Tavaly is volt olyan, aki biztos forrásból hallotta, hogy Szegeden 407 lesz, és annyi is volt.

Figyelt kérdés
Én azt hallottam, hogy Debrecenben 404 lesz, valaki itt írta, hogy a rokona ismerőse az Oktatási Hivatalnál van és onnan tudja, valamint hogy már hétvégén megvolt ez az eredmény. Engem elsősorban Debrecen érdekelne. Amúgy már 23-a előtt megvan az eredmény? 23-án pedig csak közlik? 23-án van a rangsorolás is vagy már napokkal előtte?

2015. júl. 22. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Felesleges itt sakkozni, egy nap van még hátra, annyit ki lehet bírni.
2015. júl. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Feldolgozás után (kb hétvégére megvolt) egyeztetnek az egyetemekkel hogy hány embert akarnak felvenni és így meghúzzák a határt. Gondolom most zajlik ez a folyamat. Szerintem már simán megvan a legtöbb szak ponthatára.
2015. júl. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

jézusom, dehogy egyeztetnek... az egyetem pont akkor tudja meg a sajat ponthatárait, amikor a felvételizők. Az algoritmus a keretszamok alapjan határozza meg a ponthatárt.

Én is mondhatom, hogy ezen a szakon ennyi lesz. Aztan ha mákom van, bejön


Nem tudja előre senki.

2015. júl. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3-as! de akkor tavaly is honnan tudta az a válaszoló, hogy Szegeden 407 lesz?
2015. júl. 22. 17:00
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

Szerinted ha én most azt mondom, hogy idén SE 411, és ennyi lesz, akkor bennfentes infóm volt, vagy mázlim?

Tavaly egy dékánnal és az ikerfiaival izgultam, mikor vártuk a ponthatárokat... gondolod, hogy ha előre lehet tudni, ott rágta volna a körmét?

2015. júl. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon meggyőző volt, de már nem tudom, mit higgyek! :/ holnap kiderül
2015. júl. 22. 17:29
 7/9 anonim ***** válasza:
nem kell hinni senkinek. am van valószínűsége, hogy tényleg annyi lesz, de nem lehet tudni előre
2015. júl. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Eléggé megoszlanak a vélemények, ki mit gondol erről, valós-e. Elújságoltam a családomnak, mit olvastam. Szerintük lehet kiszivárgott információ, de hozzátették, elképzelhető, hogy újra fogják futtatni a programot, miután mindenki fellebbezése, dokumentuma a helyére került. És persze az is lehet, hogy nem komoly forrásból származó infó ez. :) Számomra ideális volna a debreceni 404 vagy nagyságrendileg hasonló ponthatár. Ti hogy vagytok vele?
2015. júl. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%
na, hát idén nem jött be a hazugság.
2015. júl. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!