Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi van akkor ha nem megyek el...

Mi van akkor ha nem megyek el a szalagavatómra? Már megvolt a rendes érettségis most szakmán vagyok.

Figyelt kérdés
Nem vagyok jóban az osztálytarsaimmal. Éretlenek és gyerekesek,beszelgetni sem lehet velük mert mindent elviccelnek kinevetnek és leneznek mindenkit. Nem az én stílusom ez a fajta viselkedés amiket ok tanusitanak. Nem akarok elmenni ez csak egy két éves nappali szakmai oktatás. Muszáj vagyok elmenni? Mi van a nem megyek. Megvan a saját első szalagom. Azon ott voltam élveztem szerettem az osztályt. Simán kitudnek bújni ezalol tudja az osztályfonokom,hogy menstruaciokor két napig be sem megyek erős injekciót kapok a gorcseimre és igazából tényleg akkoriban kell megjonnie.

2015. nov. 1. 19:46
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért telefonról írtam ki a kérdést.
2015. nov. 1. 19:49
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy mi van? Semmi. Valószínűleg fújni fognak rád a többiek, talán az osztályfőnök is, de ha ennyire nem szereted őket, akkor ez neked nem oszt, nem szoroz.
2015. nov. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kötelező menned. Ha korrekt akarsz lenni, akkor előre jelzed ezt a dolgot, gondolom van tánc meg ilyesmi, jó, ha tudnak róla, hogy ne számítsanak rá. Sokkal gerincesebb dolog, mint utolsó pillanatban lemondani valami kamu indokkal. Felnőtt ember vagy, egyszerűen megmondod, hogy te nem szeretnél ezen részt venni és kész.
2015. nov. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tánc sem lesz csak vers azthiszem meg szalag de van vagy tíz osztály kb nem felorat kelessz a színpadon állni
2015. nov. 1. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!