Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt szintű biológiához...

Emelt szintű biológiához melyik könyv lenne a legmegfelelőbb?

Figyelt kérdés

Emelt szintű biológia érettségire készülök, és ezért szeretnék könyvet vásárolni, bízva a hatékonyabb felkészülésben. De egyelőre döntésképtelen vagyok, ezért vagyok kíváncsi több véleményre is. Ezeket a könyveket nézegettem idáig:


[link]


[link]

+

[link]


Szívesen fogadok más ajánlásokat is.



2015. nov. 4. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a Szerényi Gábor Biológia I és II. kötet van meg, nagyon királyok ezek a könyvek. Érdemes kinyomtatni és az érettségi követelmény szerint haladni,mert tele van a könyv olyan információval,ami már nem kell az emelt érettségire,mert egyetemi szintű anyag. Azért hozzáteszem,hogy érdemes elolvasni azt is ,ami nem kell,mert ha érdekel, úgyis ragad rád belőle + jobban megérted általa azt, ami kell. Azonban ha teljesen kezdő szintről indulsz,akkor meg talán jobb lenne a Panemsulis vagy a Gál Béla féle mozaikos biológia tankönyvcsalád.
2015. nov. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2015. nov. 18. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!