Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Olasz nyelvet szeretnék...

Olasz nyelvet szeretnék tanulni egyedül! Milyen könyv lenne a legmegfelelőbb hozzá?

Figyelt kérdés
Hali, olaszul szeretnék tanulni, de nem tudom, hogy hogyan kezdjek hozzá.. valami olyan típusú könyv kéne mint az oxford angol nyelvtan, csak olaszul :D mert abban pl. érthetően elmagyaráznak mindent :) szóval esetleg milyen hasonló könyvet tudtok, vagy melyiket ajánlanátok ? :)
2013. febr. 5. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Én már körbejártam ezt a témát, mindenki a Progetto-t ajánlotta. Egyedül akartam olaszul tanulni én is.
2013. febr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a Tanuljunk nyelveket! sorozatból a Móritz, Szabó: Olasz nyelvkönyv I/A alapján haladtam. Nagyon jól lehet használni egyedül is. Tetszik a felépítése, és az egész filozófiája.


Ha megvennéd olyat vegyél, amihez hanganyag is van. Nekem nem volt, de neten szerencsére rátaláltam arra is.


20 lecke 2000 szavas szókincs, kb B1-es tudásig lehet eljutni.


De az enyém nem a legfrissebb, azóta lehet, hogy kijött valami új verzió, ami kicsit más. Van hozzá 2. könyv is, azt nem néztem annyira.

2013. febr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm és a PONS-ról mi a véleményetek ? :)
2013. febr. 6. 19:46
 4/4 anonim ***** válasza:
progetto t ajanlom en is.
2013. febr. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!