Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A tanárom megfenyegetett! Mi...

A tanárom megfenyegetett! Mi a teendő?

Figyelt kérdés

8. osztályos vagyok, és tegnap dolgozatot irtunk es elfelejtettem kikapcsolni a telefonom , es megcsörrent. A tanárom elkérte ,de én azt mondtam hogy nem adom oda. Nem is adtam , ez ennyiben is maradt. Ma viszont odajött az ofőm, és kérdőre vont.. előadtam mindezt, majd ő azt mondta hogy keressem meg es kerjek elnezest.

Ez torten 9 óra körül .. Aztan du. ¾ 2 után és odajott az ofo hogy eleget tettem e a keresenek.

Engem elotte az osztalytarsaim is felbosszantottak tehát nem voltam jo kedvembe, es visszaválaszoltam hogy nem es nem is fogok hagyjuk a témát .

Erre ő odament a testnevelés tanárhoz ( aki egyebek kozt a ferje) es beszelt vele pár szot, majd odakuldte hozzám. O egyből nem jott állt egy darabig egy helyben majd mikor felé sétaltam , egy tok ures folyoson voltunk mindketten, es elkezdett orditani veleem. Szó szerint nehéz lesz leirni de próbálkozok :

- Te idefigyelj! Ha mégegyszer meghallom hogy bármelyik tanárral ordibálsz , akkor nagyon rosszul jársz!! Majd ekozben mindkét kezével egyszerre erősen meglökött.De én visszakérdeztem :

-Mire céloz ezzel hogy rosszul járok?!

-Arra hogy az anyáddal beszélgess igy ahogy velem! Ha nem akarsz tovabbra is korházba járni, ( anyukám eppen elotte napokban szült , és o tudta ezért mondta) ,akkor állítsál magadon!

Majd megint meglökött mint az előbb .!

Én annyit feleltem hogy ezt még megbánja majd elsiettem mielőtt olyat teszek amit kesőbb megbánok. Mert megfordult a fejemben hogy behúzok neki egyet , de mégis egy tanár és ha iskolán belül bántom rosszabul járok mintha az utcán kapom. Na de mindegy is.

Az lenne a kérdésem hogy mit tegyek hogy mégis szakszerűen járjak el, és hogy tudnék valahogy jogi uton keresztbe tenni ? Egyáltalán feljelenthetem ezért? Van joga hozzá?

várom a válaszokat előre is ! Köszönöm!



#fenyegetés #fenyegetett
2015. nov. 5. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Nezd a jo oldalat. Legalabb az iskolaban megnevelnek, ha mar a szuleidnek nem sikerult.
2015. nov. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jogi úton? Meg behúzni neki egyet? Húzd meg magad, öcsi! Nagyobb a szád, mint a jólneveltséged! A tesitanár alkalmazott némi visszafogott erőszakot, de a te stílusoddal ez a legkevesebb, amit kaphattál. Nem fog megverni vagy félsz tőle?
2015. nov. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Odamész mindhárom tanárhoz és együtt vagy egyesével bocsánatot kérsz tőlük, elmondod, hogy ideges vagy az új gyerek miatt, vagy nem tudom mi baszott fel ennyire
2015. nov. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs joga tettlegességet alkalmazni, de nem érdemes pattognod, mert a te viselkedésed legalább olyan gáz volt. Húzd meg magad, örülj, ha ennyivel megúszod.
2015. nov. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jelentsd fel. a gyermekbántalmazás soha el nem évülô bûncselekmény!
2016. aug. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!