Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a baj Dr. Drábik János...

Mi a baj Dr. Drábik János mondanivalójával? (Miért kerüli a nyilvánosság az általa elmondott, oktatásra is méltó anyagot? )

Figyelt kérdés

Igen. Közoktatás és nem politika. És nem az érdekelne, hogy mi a személyével a baj, hanem az, hogy a tartalmi mondanivalójával? Ezt a banki-pénz témát, kamattal való eladósítás rendszert miért nem oktatják, és miért nem lehet erről a közgazdasági témáról átfogó véleményeket hallani a Tv-ben? Úgy tűnik, hogy a lényegtelen dolgokkal tele a média és az indító, érdeki okokról valahogy a széles "tömeg" nem kap tájékoztatást. Pedig nagyon érthető, amit elmond. És érdekes!! Külföldi egyetemeken elismert és hasznos jogi, demokratikus-alkotmányjogi, közgazdasági előadásokat tart. És mindezt nagy és tiszteletteljes elismerés övezi. Idehaza meg félretolják. Apropó! Nem imádó, vagy "rajongó" vagyok. Csak nem értem, hogy az általa elmondott témáról miért nincsenek több órás előadások a Köz-televíziókban?

Kérem, hogy értelmes, építő jellegű hozzászólásokat írjanak. Érdekes video anyagok: [link] Maradok tisztelettel: Fórumos


2010. márc. 19. 14:39
 1/5 anonim válasza:
Szerinted a középkorban miért üldözték az eretnekeket?
2010. márc. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

És ez a kérdésem megmagyaráz mindent. Szerintem nagyon jók az írásai, és mivel nagyon jók, ezért el kell őket vetni, mert rendszerellenesek.


Hidd el nekem, hogy minden rendszernek (kivétel nélkül) a hatalom lesz a legfontosabb és nem az emberek jóléte (akármit is mondanak szabadságról, egyenlőségről NEM SZABAD NEKIK HINNI, mert becsapnak)

2010. márc. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
58%
Elmondja ő a saját előadásaiban is, hogy mért mellőzik, és mért tolják félre. Súlyosan sérti az élősködők, bankárok, pénzuralmi körök, a világ újfajta gyarmatosítóinak érdekeit, akik persze a médiát is birtokolják és uralják, valamint az oktatást is, vagyis mindent. Aki igazat mond, az nekik ellenség. Vona Gábor fekete mellénye úgyis elterelheti a figyelmet a lényegről, és a hasonló ezred rangú dolgok, amikkel telenyomják a médiát.
2011. jan. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert hülyeség.
2013. jan. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szuperpocok válasza:
100%

Én sem vagyok Drábik János fanatikus.

Általában azzal kötnek belé, hogy "dehátőnemisközgazdász". Nos, ott van Bogár László,Szörényi László, és Róna Péter akik ugyanazt mondják mint ő. Szóval ezzel le is van fegyvererzve ez az ellenérv.

Rohadtul érdemes lenne legalább meghallgatni az öreget és elgondolkodni azon amit mond. Létfontosságú információkat közöl, amiknek személyesen utánajárhat bárki.

De nem inkább, mennek az emberek az Együtt 2014-hez,a Milla-hoz meg, a DK-hoz. MIndenkinek meg adatik a lehetősség ahhoz, hogy tisztán lásson, de ők inkább hülyék maradnak. Az ilyenek meg is érdemlik, hogy az útszélén rohadjanak meg...

2013. febr. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!