Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az iskola területére részegen...

Senvil kérdése:

Az iskola területére részegen beléptem. Mi történhet?

Figyelt kérdés
Tanitasi idő alatt berugtunk és ezt a tanár észre is vette, elkisert az igazgazóhoz és mondta hogy ebből fegyelmi tárgyalás lehet. Mi lehet ennek a következménye. (Végzős vagyok)
2015. nov. 11. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Minek iszik, aki nem bírja… Amúgy mi az írásvetítőben tartottuk a pálinkát, és nem lett belőle semmi. Csak magyarórákon kicsit jobban éreztük magunkat.
2015. nov. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk ezért rúgtak ki embereket.
2015. nov. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Basszus, egy kis pia miatt már kicsapkodnak embereket? Egy igazgatóit még meg is értenék, vagy kicsapást ha többször fordulna elő, de egyszeri alkalom miatt.. náci közoktatás
2015. nov. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Tagadd le. Ha nem szembesítettek az igazgatóval akkor már jelentéktelen kis vádaskodásnak tekinthető egyszerűen csak jó kedvetek volt. Tanulság: Iskola után igyatok. :D 22/f
2015. nov. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%

"(Végzős vagyok)"

Az oké, csak nem mindegy hogy általános iskolában vagy egyetemen.

2015. nov. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szakközépiskola
2015. nov. 11. 12:52
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem az a gond, hogy részegen beléptél, hanem hogy tanítási időben ittál.

nem tudom megmondani, hogy mi lesz, mert nem ismerem sem az iskoládat sem az igazgatót.

Azt azért kétlem, hogy csak emiatt, ha ez az első alkalom, kicsapnának.

2015. nov. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak a szándékukon és az előéleteteken múlik. Ha nem vagytok makulátlan előéletűek, akkor simán kirúghatnak, akár példát statuálni is. Mindenesetre a fegyelmi tárgyalásra lehet ügyvédet vinni.
2015. nov. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!