Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon kivagyok már mit tegyek?

Nagyon kivagyok már mit tegyek?

Figyelt kérdés

Veszprémbe járok a "SÉF" iskolába,ha valakinek már ez mond valamit akkor nem valószinű hogy most boldogan véleményezi.Már régebb óta fontolgatom hogy ott hagyom mert egyszerűen annyira zsidók hogy ki akarják facsarni az emberek minden vagyonát,másrészt nem is tanítanak valamit a fele oktatónak nincs is tanári végzettsége úgyhogy szerintem ez nem túl legális. Elegem van már hogy konkrétan mindennap dolgozatokat iratnak mindenféle baromságról, sokszor közel nem azt amit megbeszélünk megbuktatják az embert aztán "tanfolyam2 címszó alatt plusz órákat vállalnak komoly összegekért. Eddig csak a gyakorlati helyem tartott úgymond életben de ott is adódtak problémák és az összes motivációm mindennel együtt elveszett de már késő van átjelentkezni akárhova ,Dis.Mit tegyek? nagyon elegem van mág és nagyon utál.

Mit tegyek? döntésképtelen vagyok.



2015. nov. 11. 06:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, iratkozz át másik iskolába, nem értem, mi a probléma? Hanyadikos vagy?
2015. nov. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
11.-osztályba járok érettségi után szakmán vagyok de sok helyre próbáltam de sehova sem tudom mert hogy már késő.
2015. nov. 11. 16:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem. Mi az, hogy érettségi után szakmán 11.-ben? És mi az, hogy késő? Mihez?
2015. nov. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megvan már az érettségim és két éves szakmán vagyok 11-12 osztály. Akárhova mentem mindenhol azt mondták nem lehet jelentkezni mert már sok idő eltelt sok gyakorlatról,oktatásról lemaradtam.
2015. nov. 11. 19:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor majd jövőre mehetsz. Addig otthagyhatod ezt a szemét helyet, próbálj valami munkát találni szeptemberig.
2015. nov. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!