Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az normális, ha általános...

Az normális, ha általános iskolában a gyerekeknek kötelező gereblyézni?

Figyelt kérdés
Ki van adva, hogy nekik gereblyézni kell, különben intőt kapnak. Ezt meg lehet tenni?

2015. nov. 11. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Normális. Azt legalább tudják majd hasznosítani.
2015. nov. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy normális-e, de mindenképpen hasznos és jó dolog. (Persze ha valakinek felmentése van testnevelésből, akkor őt nyilván ne kötelezzék fizikai munkára, de amúgy semmi kivetnivaló nincsen benne.)
2015. nov. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt az apró dolgot elfelejtettem megemlíteni, hogy ezt tanidőn kívül kell megtenniük.
2015. nov. 11. 18:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt állítod, hogy délután négy után?
2015. nov. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az a normális, hogy csináljanak valamit. Legyen kerete, egymással interakcióban legyenek, lássák a következményeit, egyáltalán: a tevékeny élet teljesebb. Egy jó tanár mindenből jót hoz ki, aki meg nem a helyén van az meg semmiből. Annak a "büdös kölöknek" (sajátom) az a dolga, hogy élje túl. : ) Néhány évtizede még fagyhalál, éhinség fenyegette őket, -kell nekem aggódni gereblyézés, meg Facebook, meg a kütyük miatt?
dec. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!