Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2 eves erettsegin ossze lehet...

2 eves erettsegin ossze lehet hozni 2 tantargybol a felsofokot?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy eleg keson jott meg az eszem (19 evesen). Iden vegzek egy szakmaval, de en mindig is egyetemen akartam tanulni. Matekbol, fizikabol 2 kettes-harmas voltam, sot egyszer buktam is. De most egy nagy motivacio ert, es jovore megprobalnam. 24/7 tanulassal lehetseges lenne? Nem kimelnem magam, mert en csesztem el a fiatal eveimet

#BME #ELTE #Eguetem
2015. nov. 16. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Ott kezdődik a dolog, hogy emelt szintű, nem felsőfokú. Azt meg nem tudom, milyen tárgyból emeleteznél, és hogy hol tartasz most belőlük.
2015. nov. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Matekbol es fizikabol kene emeleteznem, es bocsi a tevedesert:D jelenleg szakmat tanulok, ahol nincs ez a ketto tantargy. Jovore mennek fel a 2 eves erettsegire
2015. nov. 16. 18:06
 3/6 A kérdező kommentje:
Meg angol. De az nem problemas. Mar most is meg lehetne
2015. nov. 16. 18:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a magam részéről úgy gondolom, az érettségi nem nagy szám. Ha tényleg tanulsz (és jó a memóriád, a magolás is könnyen megy), akkor szerintem simán meglehet. Sajnos az oktatási rendszerünk magoláspárti :(
2015. nov. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%

"Sajnos az oktatási rendszerünk magoláspárti :("


- Ja, azért lehet a történelem atlaszt használni, és azért 0 pont egy osztályozó vizsgán is, ha onnan sorolod fel az évszámokat és eseményeket. Meg matekból is azért lehet a függvénytáblázatot használni, mert csak be kell magolni a képleteket, a használni már nem is kell tudni. És persze idegen nyelvnél előre kiadják, mit kell felmondani, nincsenek is szituációs játékok, váratlan kérdések.


A Kérdező helyében nem hallgatnék az ilyen véleményre. Közoktatásban dolgozom, és az érettségi igenis nagy dolog sok diák számára. Én először a középszintűt próbálnám meg.

2015. nov. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sem a matek, sem a fizika nem könnyű emelt szinten. Kérdező, hova készülsz? Műszaki pályán ritkán van szükség 2 emeltre. Először a középszintűt tenném le a helyedben.
2015. dec. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!