Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vissza kell fizetnem az első...

Vissza kell fizetnem az első két félévemet?

Figyelt kérdés
Az ELTE programtervező informatika államilag támogatott szakára járok, de rájöttem, hogy nem ezt szeretném tanulni és inkább átmegyek a BME-re. Most vagyok az első félévemben és hogy diákmunkát tudjak vállalni úgy gondoltam, hogy passziváltatom magam a második félévemre és csak a 2. félévemben iratkozok ki. Ebben az esetben vissza kell fizetnem a képzés árát? Hol olvashatnék erről részletesebben? Előre is köszönöm!

2015. nov. 22. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Dehogy kell.

De ne cseszd el a diplomádat, életed végéig bánni fogod.

2015. nov. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Asszem úgy van, hogy ha 1 elvégzett félév után kiiratkozol, nem kell visszafizetni (de talán passzíváltatás nem jó).


De ha BME-VIK-Mérnök infó jár az eszedben, biztos, hogy meggondoltad? Nehezebb/több a tananyag mint progterven, szopatósabbak a tanárok és villamosmérnökibb a képzés/szemlélet..

Én kétszer is meggondolnám, hogy átjelentkezem-e..

2015. nov. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az ipari termék és formatervező szakra szeretnék majd menni.
2015. nov. 22. 19:49
 4/6 anonim ***** válasza:

# 2/3 Időpont ma 19:43


Azért azon vitatkozhatunk néhányszáz oldalt, hogy hol nehezebb és több az anyag... :-)

2015. nov. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4-es

Persze, vitatkozhatnánk :)

Bár én mindkét szakra jártam, így úgy érzem, van némi összehasonlítási alapom.

2015. nov. 23. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha az első félév után kiiratkozol akkor nem kell visszafizetned. Ne menj passzívra.
2015. nov. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!