Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagy hülyeség?

Szerintetek nagy hülyeség?

Figyelt kérdés

Idén kezdtem az egyetemi tanulmányaim, de már hetek óta egyre erősödik bennem, hogy elhamarkodott döntést hoztam mind a szak, mind pedig a jelentkezésem tekintetében.

Most az a terv van előttem, hogy várok még egy évet, ami alatt dolgozok ( Angliában gondolkodok erősen) utána pedig újrajelentkezek egy másik szakra.

Járt már valaki ilyen cipőben?

Van lehetőség a kiiratkozásra vizsgaidőszak előtt is?


Köszönöm a válaszokat előre is!



2015. nov. 23. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
A világon semmit nem írsz arról, miért is lett volna tévedés a szakod, és hogy mégis mire mennél az angliai munkával (ha egyáltalán összejön).
2015. nov. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Igen! Jó magam is így jártam.

Szerintem egyáltalán nem hülyeség, de csak abban az esetben ha van egy másik szak ahová szívesebben mennél. Viszont alaposan gondold át, mert még nagyon az elején vagy. Lehet most még sok a töltelék és az alapozó tantárgyad, de később olyan tárgyak is bejönnek, amik közelebb állnak a szívedhez.

Több ismerősöm van ugyanebben a helyzetben és sajnos csak azért maradnak azokon a szakokon mert félnek váltani vagy mert nincs semmi ami különösebben érdekelné őket.

Ha nincs másik szak a tarsolyodban és ezt sem akarod erőltetni akkor az egyetemen kívül is van élet :)


És arra figyelj, hogy alapképzésen az első félévig hagyhatod ott az egyetemet anélkül, hogy vissza kellene fizetned a tandíjat. Hacsak nem kezdesz majd egy éven belül újabb tanulmányokba.

2015. nov. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Dolgozni meg teljesen oké addig. Előre gyűjthetsz a csóró egyetemi évekre :D.

Egyébként ha leírod milyen szakon vagy és milyenre akarsz menni lehet, hogy nagyobb okosságokat is tudnak mondani :)

2015. nov. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

Amúgy bölcsészkaron vagyok és jogra szeretnék menni.

2015. nov. 23. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!