Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vizsgaidőszakban szépen...

Vizsgaidőszakban szépen elosztod a vizsgáidat, vagy inkább kicsit tömörítesz?

Figyelt kérdés

Szempont az, hogy mikor végzel?

Minimum 5 vizsgám lesz, de még jövő héten dől el, ha nem tudom kiváltani szorgalmikkal, akkor lehet, hogy 9 és nem tudom, hogy hogy osszam el. (Reálisan szerintem 6 vizsgám lesz, 6 hét a vizsgaidőszak.)


2015. nov. 24. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha mindegyik nehezebb, akkor széthúzom, hogy legyen idő felkészülni.

De így is szinte mindig úgy volt, hogy egy héten több vizsgám is volt.

Arra figyelek, hogy karácsony előtt, újév után közvetlenül ne legyen.

Bár voltam már 23-án is vizsgázni :)

2015. nov. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én valószínüleg most is megyek. Szeretnék túllenni azon, amin lehet.:/

Ez az első félévem egyébként.

2015. nov. 24. 19:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Többnyire igyekeztem mielőbb letudni az összeset, de függött a társaságtól is. Volt, hogy megjártam a túl közeli vizsgákkal, máskor az sem okozott gondot, ha egy nap két tárgyból is mentem. Te ismered a tanulási szokásaidat, te tudod, mennyit tudsz egyszerre vállalni, ez vezéreljen, ne az, hogy mások hogyan osztják be a vizsgáikat.
2015. nov. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
10-13 vizsgám szokott lenni, próbálom nem túl sűrűre rakni, de nyilván hetente többször megyek. Egyszer volt eddig, hogy egy nap két vizsgám volt, borzasztó...
2015. nov. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!