Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Angol vegzettseggel hova?

Angol vegzettseggel hova?

Figyelt kérdés

Jelenleg Angliaban tanulok, itt tettem le a GCSE-vizsgaimat, ami talan (???) az erettsegivel egyenlo. Jelenleg college-ba jarok, emelt szinten tanulok negy tantargyat (angol, pszcichologia, media es tortenelem). Ez utan jonne az egyetem, viszont eselyes, hogy inkabb hazamennek, ahelyett hogy itt maradok. Valakinek van valami otlete vagy tapasztalata, hogy az ilyenfajta vegzettseg, mint a GCSE (+ majd az emelt szintu targyak) mennyit er Magyarorszagon?

Elnezest, ha nem fogalmaztam a legerthetobben. Ja, es nem szeretnem azt olvasni, hogy mekkora hulye vagyok, hogy haza akarok menni...:D



2015. dec. 2. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Magán tanár, tolmás, weblap fordító, multiknál, stb.

"Kb. megtudsz élni" kategória.

2015. dec. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
GCSE az General Certificate
2018. máj. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

De hogy van a

vége?

2018. máj. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
of Education (?)
2018. máj. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!